Ada Rüya Tabirleri

Ada Rüya Tabirleri


Rüyada ada görmek, ele girecek para şeklinde yorumlanır. Adaya çıkmak, adadan bir şey almak, mirasa konmaya işarettir. Kendisi tarafından adaya bir şey götürmek ise, veraset ilamı almaya yorumlanır. Rüyada bir adadan ayrıldığını görmek, malın zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada Ada Görmenin Farklı Bir Tabiri

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada hayırlı nimete, insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata işaret eder. Bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için ise evlilik hayatında maddi veya manevi sıkıntıya yorumlanır. Orta yaşlılar için, iş değiştirmeyi de belirtebilir. Ada da gezinti, çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini; ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize yorumlanır. Adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağına işarettir.

Rüyada Ada Görmenin Bir Başka Tabiri

Rüyada bir ada görmek dostlarınızın sizi terk edeceğine;bir adada gezinti yapmak zamanınızı iyi kullanmadığınıza; gezi güzel bir havada yapılırsa içinizdeki tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza, adada avlanmak büyük bir tehlike atlatacağınız şeklinde yorumlanır.

Yorumlar